Oblékat blog Uncategorized Snadná tréninky doma, které jsou kalorie-počítači

Snadná tréninky doma, které jsou kalorie-počítači

s plochým bříškem, jsou nejvýznamnější výzvou, které městské ženy musí v těchto dnech čelit. Vzhledem k našim rušným rozvrhům, kde je čas na cvičení. A pak pro některé mohou být tělocvična a fitness centra nákladnou nabídkou.
Ztrácet žádné srdce, protože existují doma cvičení. Ta stříbrná podšívka, která vám ještě nic nestojí, vám ještě nepomůže získat ohromně na přední straně hubnutí. Začněte svůj den s snadným tréninkem doma a co nejlépe využijte domácí trénink. Tady jdeme sledovat cvičení, abychom dělali doma, která dostane vaše tělo zpět do formy.

[Také si přečtěte: Nejlepší cvičení pro typ těla]
Proveďte krok cvičení při odkládání prádla
Jedním z nejjednodušších tréninků pro spalování tuků pro ženy je 5 výletů nahoru a dolů po schodech pro každé zatížení prádelny, které jste odložili.
Ujistěte se, že na dně každé cesty zvednete koš prádelny na výšku nejméně 5krát.

Tato fitness cvičení doma se zaměřuje na svaly paží a kardiovaskulární systém.

Posaďte se proti zdi, zatímco vaše káva vaří
Budete ohromeni, když zjistíte, jak snadné Watford FC Dres jsou domácí tréninky, když si odpočíváte záda, hlava a krk na zeď. Když spustíte toto domácí tréninky pro ženy, ujistěte se, že vaše nohy jsou asi jedna a půl stopy od sebe, než ohýbáte kolena a posunete tělo směrem k zemi, dokud s ním nejsou stehna rovnoběžná.
Zůstaňte na této pozici po dobu 15 sekund a pracujte až na minutu.

Tato cvičení, která můžete dělat doma, se dobře zaměřuje na vaše Kashiwa Reysol Dres stehenní svaly.

Toto cvičení doma se zaměřuje na vaše spodní tělo. Když děláte držení těla, vyvíjejte mírný tlak na vaše návrhové prsty. Tímto způsobem to pomůže vypracovat také vaše lýtkové svaly.

Dělejte břicho sát, když v autě, autobuse nebo vlaku
Musíte utáhnout svaly žaludku (jako by se vás někdo chystal udeřit do vašeho střeva). Když to uděláte, držte se tak dlouho, jak jen můžete. Procvičte si toto cvičení pro spalování tuků pro ženy každý den. Jak budete pokračovat v tomto tréninku každý den, budete se cítit jednodušší.

Udělejte stálé kliky, když jste u dřezu
Zde je fantastická fitness cvičení doma, když se chystáte dát nádobí do kuchyňského dřezu. Postavte se pár stop od pultu a pomocí rukou na výšku zkuste položit na něj dlaně.
[SC: Mediad]
Nyní udržujte své tělo v přímé linii a udělejte asi 20 kliků, nesedíte.
Tato Australská fotbalová reprezentace Dres rutina domácího tréninku se zaměřuje na vaše svaly na hrudi a pažích.

Stůl tlačí, zatímco sedí u stolu
Posaďte se na židli zataženou blízko stolu. Když vaše dlaně vzhlížejí, umístěte je pod stůl a tlačte se tak tvrdě, jak jen můžete. Přemýšlejte, jako byste se chystali oživit svůj stůl ze země.
Tato domácí cvičení pro ženy se zaměřuje na vaši horní část těla.

Během telefonu udělejte výtahy nohou židle
Na přední okraj vaší kancelářské židle si posaďte rovně. Zatímco udržujte levou nohu ohnutou, narovnejte svou nejlepší nohu a na několik sekund ji zvedněte ze země. Pak přepněte nohy.
Toto trénink spalování tuků pro ženy se zaměřuje na vaše jádro a abs.

Při ležení na posteli
Lehněte si na zádech (žádný polštář prosím), ohněte kolena a vyrovnejte nohy na posteli. Stiskněte své hýždě, utáhněte svaly žaludku a nyní zvedněte boky tak, aby kolena a ramena přicházely v přímé linii. Zůstaňte v této poloze po dobu 10 sekund a střídejte ji s odpočinkem.
[Také si přečtěte: Jak se hodit do velikosti nulových džíny]
Když se týká boků, glutes, abs a zpět, ukáže se, že tato rutina domácího tréninku je také účinná.

Doufám, že jste potěšili čtení snadných tréninků doma. Kdy se přepínáte na popsanou rutinu domácího tréninku? Líbí se a komentáře vítány.
Zdroj obrázků: cdn.co

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post