Oblékat blog Uncategorized 5 věcí, které jsem vděčný za tento rok

5 věcí, které jsem vděčný za tento rok

Outfit: Používání kalhot v rámci šatníků, krajkové cami, čerpadla
Protože zítra je den díkůvzdání, za tento rok jsem vděčný tolik věcí. Sdílení pěti věcí, které jsem vděčný za tento rok. Jak stárne, umístěním větší hodnotu v nákladech na čase s domácností i s lidmi, na kterých záleží. Je snadné se chytit v životě i práci; Je však důležité si vždy udělat čas na ty, které milujete.
Je toho tolik být vděčný za každý den, stejně jako tento rok, stejně jako za tím, že jsem za ně vděčný:
Jsem vděčný za zdraví: Mít člena domácnosti s diagnózou rakoviny, což byla opravdu děsivá zpráva, dělá život hodně ponižující. Jsem vděčný, že s touto cestou je naše domácnost silnější. Jsme odolní!
Jsem vděčný za své duhové dítě Nova. Poslední dva roky, kdy jsem chodil se ztrátou těhotenství, tak i potom zdravý, mě dělá tak vděčným. Nova přinesla naší rodině tolik radosti. Opravdu dokončuje naši rodinu.
Jsem vděčný za svou domácnost i uzavřené přátele. Jsem požehnán, že mám úžasného manžela, syna, dcery, rodičů i švagrů. Jsem také vděčný za to, že mám blízké pletené dobré přátele, kteří mě podporují, stejně jako jsou tu vždy s touto cestou zvanou život. Být schopen strávit vysoce kvalitní čas s lidmi, které se vám líbí, je cokoli, stejně jako další. Za to jsem vděčný.
Jsem Southampton FC Dres vděčný lidi, se kterými jsem se zabýval, a v současné době pracují. Spuštění blogu i značky bere vesnici a také jsem trvale požehnán, že mám vynikající tým, který ve mě věří, stejně jako značky/PR, kteří mi věří s každým projektem.
Jsem za tebe vděčný. Tottenham Hotspur Dres Ano, osoba, kterou to čtou. Pro všechny z vás, kteří mě tento rok i mimo ni podporují, jsem vděčný a také vděčný.

Na večeři díkůvzdání, dnes večer s přítelem. Budu používat tiskové kalhoty této ikony ankara. Je to jedinečný dotek vzhledu díkůvzdání s prázdniny. Může být oblečený nahoru nebo dolů v patách nebo bytech. Házejte na kabát pro chladné počasí. Jako tisk i styl s vysokým hnutím! Perfektní pro skrytí všech potravin díkůvzdání, které plánuji jíst. Lze jej použít i po prázdninové sezóně.

Za co jsi vděčný?
Na tento rok na Den díkůvzdání se vydáme do domu mého rodiče. Moje máma je konečný šéfkuchař. Opravdu se dívám dopředu na všechny volby jídla, která moje máma připravuje … nigerijský styl;). Nezapomeňte si prohlédnout můj příběh Instagramu, abyste viděli, co udělala, a také všechna nigerijská jídla.
Než se vydáme na mámu na večeři díkůvzdání, normálně sledujeme ranní den díkůvzdání Macyho díkůvzdání. Je to naše zábavná bitová tradice. Letos je Nolan nadšený, že sleduje přehlídku, protože jeho instruktor o tom mluví. Pro mě Nagoya Grampus Dres hledám vidění Resort Kalahari Float a TLC vystupující na jejich plováku.
Jaké jsou vaše plány dne díkůvzdání?

Přejeme vám všem bez rizika i šťastné díkůvzdání !!!

Můžete si také užívat:

Perfektní dvoudílná sada k nošení

Jednoduchá, ale trendová metoda nosit barvu …

Základy šatníku, které nyní vyžadujete

Jarní barvy, které jsem nadšený, že vyzkouším …

Získejte vědět.

Zaregistrujte se s vaší e -mailovou adresou a získejte novinky a aktualizace.

Jméno

Jméno

Jméno

Jméno

Příjmení

Příjmení

Příjmení

Příjmení

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

předplatit

Děkujeme za předplacení!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post