Oblékat blog Uncategorized Upozornění na obchod: Boty Nordstrom, stejně jako tašky

Upozornění na obchod: Boty Nordstrom, stejně jako tašky

2019 Aktualizace: Nordstrom pololetní prodej začal-zkontrolujte všechny naše pokyny pro pracovní oděvy a také Nordstrom Sale Roundups, abyste co nejlépe využili prodej! Také indikace, aby náš zpravodaj zůstal na vrcholu všech vynikajících prodejů!
Níže uvedený materiál je o pololetním prodeji Nordstrom v roce 2015.
Už jsme zaokrouhlili své tipy pro pracovní oděvy z obrovského prodeje Nordstrom, ale stále existuje tak četná vynikající boty, tašky a příslušenství, které je třeba mít – takže jsem věřil, že zaokrouhluji několik věcí, které já ‘ m slintat.
Obuv
Takže mnoho vynikajících bot, chlapi.
Børn „Masia“ byty. nyní 59 $ (bylo 89 $). tři barvy.
Louise et Cie „Hermosah“ Pump. Není to krásný odstín hnědé? („Truffle.“) Jsou to 70,77 $ (bylo to 117 $).
Sam Edelman „Odelia“ špičatá mule čerpadlo. Skvělé nabídky vynikajících bot od Sam Edelmana v prodeji, včetně Hall of Famers, jako je CENT BOOT a Okala Pump. Líbí se mi tyto mezky – bylo to 130 $, nyní 80 $. Pět barev.
Joe’s „Pete“ Poidy Toe Pump. Na těchto čerpadlech mi nabídla fotka, která mi nabídla čtenáři-prostě vypadají velmi horko. Jsou to 89 $ (bylo 135 $). Věřím, že se mnoho barev právě vrátilo na skladě – nyní jsou v černé, bílé, béžové a „šalvějské šedozelené“.
Corso Como „del“ čerpadlo. Tato značka prostě nefunguje pro mé nohy, ale běžně jsem slyšel čerpadlo Del označované jako čerpadlo Svatého grálu pro pracovní oděv. Beige i černá, oba 98 $ (z 130 $).

Hunter „Original – Nightfall“ dešťová bota. To je určitě pouze pro dojíždění, ale: v prodeji je spousta loveckých bot. Představené byly 225 $, ale nyní jsou 157 $.
Kožené čerpadlo Cole Haan „Bethany“. Na Cole Haans se objevila smíšená hodnocení, protože partnerství Nike skončilo – stále mi však vypadají jako vynikající tradiční čerpadla. Bylo to 248 $, nyní však Tuniská fotbalová reprezentace Dres bylo 170 $.
Trenér „Teddie“ špičaté toe pumpy. Páni. Opravdu se mi tato čerpadla opravdu líbí. Jsou to jen 20% sleva, avšak textura, fialová, výška (3,5 ″) … naznačují mi. Bylo to 248 $, nyní 198 $.
Kate Spade New York „Lentica“ špičatá pumpa. Ty jsou k dispozici v černé/modré barvě kromě černé/bílé verze – nejsem obvykle fanouškem barevných podpatků, ale kopám je – obzvláště se mi líbí posypání barvy na patě.
SJP od Sarah Jessica Parker „Denise“ Patentová kožená kožená t-řepková čerpadlo, nabízená v modrém patentu i v černém semišovi. Pokračuji v botách SJP; jako tyto T-popruhy.

Anyi lu „delia“ colorblock skrytý klínový byt. Obvykle se mi nelíbí skrytý klín – pokud používám paty, chci za to rating! – Nicméně tyto vypadají zefektivněné a také cool. Ty přicházejí v několika barvách a také si všimněte, že existuje spousta prodejních bot, které jsou stále nabízeny od značky Comfort Anyi Lu. Představené boty byly 395 $, nyní však jsou 236 $.

Agl Attilio Giusti Leombruni Poidy Toe Ballet Flat. Ještě jedna návštěvníka preferovaná značka Comfort – toto je značka bytů, které jeden z mých lékařských dobrých přátel přísahá. I takový jako tato poněkud špičatá verze, ale opět v prodeji zbývají velké množství bot AGL. Jednalo se o 325 $, nyní však je 239 $.
Manolo Blahnik Poidy Toe Slingback Pump. Skutečné šťastné překvapení: V prodeji stále zbývá spousta elegantních návrhářských bot, včetně Manolo Blahnik! Líbí se mi tyto jednoduché Blahnik Slingbacks – bylo to 795 $, ale nyní je 476 $. (Podívejte se na našeho průvodce nováčků po designérech, pokud jste si nikdy předtím nekoupili!)

Jimmy Choo „Anouk“ autentická hadí čerpadlo. Je to mnohem tradičnější než čerpadlo Anouk? Jednalo se o 875 $, nyní 576 $; V prodeji zůstaly také velké nabídky Choos.
Lanvin Studované kožené čerpadlo T-Strap. Tyto špičaté T-popruhy mají trochu okraje, což se mi líbí-bylo to 1 090 $, nyní jsou však označeny na 653 $. Lanvin, Fendi, Prada, Miu Miu – V prodeji zůstalo spousta vynikajících značkových bot.

Tašky
Zbývá méně Francouzská fotbalová reprezentace Dres tašek, ale to, co zbývá, je stále docela dobré …
Rebecca Minkoff „Monroe“ Tech náramek. Skvělé nabídky skvělých kusů Minkoff v prodeji; Užívám se s tímto typem bláznivého tištěného technologického náramku – zdá se to potěšené i zábavné. Bylo to 145 $, nyní však 87 $.
Halogen® Tassel Leather Hobo. Hobos se v těchto dnech jeví jako nedostatek, takže Rangers FC Dres se mi tento ekonomický od Hobo opravdu líbí. Nabízeno v modré, černé, bílé a béžové; Bylo to 168 $, ale nyní je 100 $.
Michael Michael Kors „Medium Travel“ tote. V prodeji bylo mnohem více, ale zásoby se nyní zmenšují – telefonujte do regionálního obchodu, pokud jste si přáli ještě jednu barvu, nebo si prohlédněte příští týden, kdy se vrátí návraty. Tento cestovní přenos je 15 x 12 x 7, s Snížení popruhu 8 ″ – dobrá velikost. Bylo to 278 $, nyní však je 166 $.
LOEFFLER RANDALL „LOCK“ autentická hadíčka. Aaaah, líbí se mi to – ale nevyžaduji ještě jednu spojku. To zahrnuje také popruh crossbody; Je to 10 x 7 x 1,5. Bylo to 395 $, nyní však je 237 $.
Jimmy Choo „Ally“ autentické telecí vlasy na tašku. Yassnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post