Oblékat blog Uncategorized Recepty na pedikúra DIY – Kdo teď potřebuje ten drahý výlet do salonu?

Recepty na pedikúra DIY – Kdo teď potřebuje ten drahý výlet do salonu?

Proč utratit bombu s odborníkem na pomoc s pedikúrami, když můžete za deset minut za víkend mít měkké, lesklé nohy, nádherné nehty na špičce a nejsmyslnější nohu, kterou můžete předložit, využívat techniky pro kutily a také stejně Komponenty doma!
Několik hacků, které šetří babek a přinášejí docela nohy
Vidíme už nadšený šťastný vzhled? Vaše druhá polovina nebo boyfy by byla ohromena, když sledují vaše nohy v těch hladkých římských sandálových krajkách, když vám tyto kutilové hackes hotovo! Pojďme začít!

Dívky, vaše nohy jsou využívány a je čas, kdy jste je začali hýčkat. Namočte je do povodí plné vlažné vody, aby začaly.
Přidejte do vody dvě kapky mandlového oleje a také v nich udržujte nohy namočené
Přidejte ještě jednu dvě kapky rozmarýnového oleje- má Feyenoord Dres antibakteriální vlastnosti, které by se nasáhly do kůže
Pokud nemáte potřebné oleje po ruce, namočte tři kusy vápna do teplé vody a držte se po dobu dvaceti minut- luxusní dotyky levné!

Zdroj: Uživatelé, které jsou nejlepší pedikúry pro kutily v domě pro perfektní nohy
Zde je několik domácích receptů na pekárnu pro pedikúru.
[Číst také: Nástroje pro pedikúru]
1. Zlato i vápno
Zatímco med může zvlhčovat pokožku, udržovat ji měkkou i pružnou, vitamíny ve vápnu mohou pomoci vyživovat pokožku a také se zbavit bakteriálních infekcí. Lžíci každého, když je smíchán, lze použít jako peelingový křovina.

Zdroj: blogspot.com2. Cukr i čokoládové sušenky
Pěší peeling tak báječný, pokoušíme se vás nejíst. Popadněte starý zbylý soubor (diví se, proč by někdo opustil sušenku), čokoládu nebo ovesné vločky nejlépe a také jej smíchejte do hrstku cukru s trochou vody. Využijte tuto pastu k odlupování nohou a dobře masírujte do kůže! Antioxidanty přicházejí s a nohy jsou na konci i na jeho koncem měkké i extrémně pružného doteku.
[Také si přečtěte: Sledujte tuto rutinu pro Perfect Feet]

Zdroj: soletshangout.com3. Vanilka i okurka
Zatímco okurka má prospektivní na velkou kůži a také eliminuje mrtvé kožní buňky, vanilka pomáhá zbavit páchnoucí pachy. Jedna velká okurka a několik kapek vanilkové esence, když se smíchá do pasty, by pro nohy fungovaly zázraky jako peeling.
Zdroj: RebuildingThewell.com4. Mořská sůl a kokosový olej
Kokosový olej pomáhá zvlhčit pokožku, zatímco soli pomáhají s procesem exfoliace. Každá v množství polévkové lžíce smíchejte a dobře promíchejte nohy holýma rukama. Později namočte v teplé vodě i prádelnu. Práce zázraků se suchou pokožkou!

[Také si přečtěte: francouzské nápady na pedikúru]
Zdroj: crafthubs.com5. Citron i máta máta
Doporučuje se páchnoucí nohy, a proto se doporučuje šálek listů máty peprné a citronová kůra na pasta i na nohou. Poté udržujte pastu po dobu deseti minut a prádelny s chladnou vodou.

7. Káva a ovesné vločky
Šálek ovesné vločky a tři polévkové lžíce kávového prášku, když se smíchá do pasty s limetkou, přináší antioxidanty a vitamíny, které vyživují kůži. Kromě toho ovesné vločky pomáhají odlupovat pokožku a také odstraní mrtvé buňky.
Zdroj: onlinelabels.comtime pro mytí
Začněte s loofah v ruce, která by pomohla vyčistit špínu i špínu z nooků a také lebky našich nohou.
Můžete také pečlivě využít pemžový kámen pro přesně stejný nebo kastilní mýdlo, abyste do vody přidali další pěny, stejně jako praní nohou

Zdroj: livestrong.comexfoliate jako prof
Za předpokladu, že váš lak na nehty byl před namočením nohou vyloučen, použijte pemz, aby nohou poskytli velké čištění k odstranění nečistot i mrtvých buněk.
Přidejte několik kapek vanilkové esence pro aromatický zážitek, pokud by to bylo požadavek, nebo by to udělal dokonce zvýšená voda.
Zdroj: MODE.COMSLATHER dobře
Když uvádíme „slather“, máme na mysli slather ve své nejpravdivější formě- využívající váš oblíbený krém na nohou nebo krém nebo zvlhčující nohy pomocí aloe vera gelu. Tento krok pomáhá eliminovat mozoly i mrtvé buňky, mrtvé kutikuly.
Zdroj: khoobsurati.comshape a také oříznutí
Nakonec odřízněte nehty přímo z delegovaného pravého, což pomáhá zabránit v Fotbal Dres růstu nehtů. Stejně jako příští byste si mohli dobře údajně. Když se provedete s podáním, použijte mandlový olej na každém hřebíku a také ho vyleštějte špičkami prstů- poskytněte jim velkou masáž.
Zdroj: whoknewtips.comdone! Podívejte se na peníze, Kashima Antlers Dres které jste ušetřili!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post